2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Pomorskie
  5. Sprzątanie - Puck
Dodane 17 kwietnia 2024

Zatrudnię od zaraz Sprzątacz/Sprzątaczka

Lokalizacja

Puck

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Obowiązki:

  • Prowadzenie codziennych prac sprzątania i utrzymania czystości w przypisanych obszarach lub pomieszczeniach

  • Odpowiedzialność za utrzymanie czystości i porządku w toaletach, korytarzach, pokojach oraz innych miejscach publicznych

  • Oczyszczanie i dezynfekcja różnych powierzchni, takich jak podłogi, meble, drzwi, itp.

  • Odbieranie i usuwanie śmieci oraz pustych pojemników z pomieszczeń i wyrzucanie ich według obowiązujących przepisów

  • Utrzymywanie zapasów niezbędnych do sprzątania, takich jak środki czystości, worki na śmieci, ręczniki papierowe itp.

  • Zgłaszanie wszelkich awarii, uszkodzeń lub nieprawidłowości w pomieszczeniach

  • Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy w celu zapewnienia czystego i bezpiecznego środowiska pracy

  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego w ramach obszaru odpowiedzialności sprzątacza/sprzątaczki

Wymagania:

  • Doświadczenia w pracy jako sprzątacz / sprzątaczka

  • Umiejętność radzenia sobie z różnymi rodzajami zanieczyszczeń i dywanów

  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku i pod presją czasu

  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków sprzątania

  • Znajomość różnych technik i środków czystości

  • Umiejętność obsługi sprzętu do sprzątania (odkurzacze, mopy, itp.)

  • Komunikatywność i umiejętność współpracy z innymi członkami zespołu

  • Dyspozycyjność do pracy w różnych godzinach (również wieczorem i w weekendy)

  • Umiejętność utrzymywania porządku i zachowania higieny w miejscu pracy

  • Sumienność w przestrzeganiu norm i procedur bezpieczeństwa i higien

  • Dobre i organizacyjne umiejętności czasu pracy

  • Odpowiedzialność za utrzymanie wszystkich przypisanych obszarów w czystości i porządku

  • Gotowość do nauki i doskonalenia umiejętności w zakresie sprzątania

Oferujemy:

  • Dobre stałe zarobki

  • ciekawą i stabilną pracę w przyjaznej atmosferze w gronie osób z dużym doświadczeniem zawodowym

  • premie uzależnione od posiadanego doświadczenia i zaangażowania w wykonywaną pracę

Lokalizacja

Puck,

Pomorskie

Pomorskie, Puck
ID: 912421998