2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Lubin
Dodane 29 kwietnia 2024

Zatrudnię operator wózka widłowego, pracownik do sortowania.

Lokalizacja

Lubin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma Hamburger Recycling Polska należy do koncernu Prinzhorn Holding z siedzibą w Austrii, który jest czołowym producentem wysokiej jakości papieru, tektury oraz opakowań w całej Europie.

Do naszego oddziału w Lubinie zatrudnimy Operator wózka, pracownik do sortowania.

Twój zakres obowiązków

·      Załadunek i rozładunek naczep, kontenerów,

·      Sporządzanie raportów dziennych,

·      Dbałość o zgodność stanów magazynowych,

·      Wstępne sortowanie folii,

·      Dbałość o jakość surowców wtórnych (w tym makulatury i folii), kontrola ich jakości, zgłaszanie reklamacji.

Nasze wymagania:

·      Uprawnienia na wózki widłowe,

·      Samodzielność i zaangażowanie,

·      Dobra organizacja własnej pracy,

·      Praca w systemie dwuzmianowym 06-14 i 14-22

Oferujemy:

· Atrakcyjne wynagrodzenie

· Pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole,

·      Spotkania integracyjne,

·      Bezpłatne dodatkowe ubezpieczenie,

·      Wsparcie w okresie wdrożenia,

·      Możliwość uczestnictwa w programie karty sportowej.

Lokalizacja

Lubin,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Lubin
ID: 727878726