2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Jastków
Dodane 18 kwietnia 2024

Zatrudnię Operatora lasera- FIBER TRUMPF

Wynagrodzenie

4 200 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jastków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Vega Bartosz Juszczuk jest polską firmą specjalizującą się w wykonywaniu kompleksowych usług w zakresie obróbki i cięcia metali oraz tworzyw sztucznych. W procesach produkcyjnych wykorzystuje nowoczesny sprzęt ze swojego parku maszynowego. Firma gwarantuje: wysoką jakość wykonywanych usług, krótki czas realizacji zamówień, konkurencyjne ceny.

W związku ze stałym rozwojem firmy, poszukujemy osoby do współpracy na stanowisku:

OPERATOR LASERA

Zakres obowiązków:

  • obsługa lasera, w tym przerabianie programów,

  • bieżąca kontrola procesu cięcia,

  • sortowanie detali, zgodnie ze zleceniami produkcyjnymi,

  • realizacja zleceń produkcyjnych według rysunku technicznego i zgodnie z harmonogramem,

  • kontrola jakości wykonanych detali,

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Oferowane warunki:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • współpraca w młodym zespole

  • wynagrodzenie w zależności od umiejętności 4200-8000 brutto.

  • Lokalizacja biura: Ul. Chmielowa 6, 21-002 Jastków

Oczekiwania:

  • preferowane doświadczenie w pracy jako operator wycinarki laserowej lub plazmowej,

  • mile widziane doświadczenie w branży związanej z obróbką metali,

  • praktyczna umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych,

  • znajomość i umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy.

  • czynne prawo jazdy kat B

  • zaangażowanie

  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) na adres e-mail: biuro(małpa)vegaeu.pl z uwzględnieniem klauzuli CV RODO."

Lokalizacja

Jastków,

Lubelskie

Lubelskie, Jastków
ID: 912620563