2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Śląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Częstochowa
  6. E-commerce (handel internetowy) - Śródmieście
Dodane 08 maja 2024

Zatrudnię osobę do obsługi sklepu internetowego

Lokalizacja

Częstochowa, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnię osobę odpowiedzialną za obsługę sklepu internetowego.

Jakie mamy dla Ciebie zadania:

  • obsługa zamówień w sklepie internetowym

  • dodawanie nowych produktów

  • aktualizacja sklepu

Poszukujemy osoby spełniającej poniższe wymagania:

  • status studenta

  • prawo jazdy kat. B

  • samodzielność

  • doświadczenie w e-handlu mile widziane

  • mile widziana znajomość obsługi Subiekta GT

Oczekujemy chęci do pracy i zaangażowania.

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszę o przesłanie CV przez "wyślij wiadomość"

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Śródmieście
ID: 677977431