2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Jelcz-Laskowice
Dodane 25 kwietnia 2024

Zatrudnie osobę do pakowania paczek na PÓŁ ETATU

Wynagrodzenie

2 165 - 2 292 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jelcz-Laskowice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Złota Sowa z Jelcza Laskowic zaprasza wszystkich chętnych do pracy na stanowisku pakowacza paczek na wysyłki kurierskie

PRACA NA PÓŁ ETATU

Przykładowe zadania osoby pracującej na tym stanowisku:

  • przygotowywanie kartonów do paczek

  • bezpieczne pakowanie produktów w kartony, paczki nie są duże i są lekkie

  • generowanie listów przewozowych z systemu

  • dowóz paczek do magazynu kurierskiego na trasie Jelcz Laskowice - Łany

Wymagamy:

  • prawo jazdy kat B

  • chęci podjęcia pracy w godzinach 7-11 lub 8-12

  • umiejętności manualnych

Co oferujemy!

  • wynagrodzenie 1700-1800 na rękę za pół etatu

  • pracę od poniedziałku do piątku

  • naprawdę wyjątkową atmosferę w firmie i zgrany zespół!

  • dodatkowo dla chętnych bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w postaci nadgodzin

Jeśli chcesz razem z nami sprawiać aby nasi klienci byli dumni ze swoich firm to nie zastanawiaj się!

Lokalizacja

Jelcz-Laskowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelcz-Laskowice
ID: 914430931