2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Lubelskie
  5. Sprzątanie - Lublin
Dodane 09 maja 2024

Zatrudnię osobę do pracy przy sprzątaniu Apartamentów w Lublinie

Wynagrodzenie

25 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Lublin

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Easy Rent Nieruchomości zatrudni osobę do sprzątania apartamentów (mieszkań wynajmowanych krótkoterminowo) zlokalizowanych na terenie miasta Lublin.

Jesteśmy największą firmą w Lublinie oferującą Apartamenty na wynajem na doby. W związku z szybkim rozwojem poszukujemy pracowników sprzątających od zaraz. Pracujemy 7 dni w tygodniu w godzinach 10-16.

Obowiązki:

  • Utrzymanie czystości na terenie obiektów mieszkalnych,

  • Sprzątanie pomieszczeń (hotelowych, łazienek, korytarzy, itp.).

  • Wymiana pościeli hotelowej.

  • Obsługa urządzeń do sprzątania.

  • Mycie okien i inne prace porządkowe.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane).

  • Dyspozycyjność (w tym praca w systemie zmianowym, weekendowym, w godzinach określonych przez pracodawcę).

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

  • Umiejętność organizacji czasu pracy.

  • Niekaralność.

  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B.

  • Motywacja do pracy, uczciwość i wysoka kultura osobista.

Oferujemy stałe zatrudnienie, dobre warunki pracy w przyjaznym zespole.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 917149370