2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Mazowieckie
  6. Obsługa hotelowa - Zbrosza Duża
Dodane 28 kwietnia 2024

Zatrudnię osobę do recepcji.

Wynagrodzenie

4 200 - 4 600 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Zbrosza Duża

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy na stanowisko recepcjonistki. Doświadczenie nie jest wymagane.

Zakres obowiązków

1. Bieżąca obsługa Gości hotelowych w recepcji , przyjmowanie rezerwacji bezpośrednich, telefonicznych oraz mailowych, w tym również grupowych. Meldowanie i wymeldowywanie Gości.

2. Rozliczenia pobytów Gości

3. Doglądanie śniadań.

5.Współpraca z innymi działami hotelu /serwis sprzątający, techniczny, karczma/

6. Dbałość o porządek na stanowisku pracy, w tym czuwanie nad ogólnym ładem na terenie naszego obiektu.

7. Zgłaszanie usterek technicznych obiektu

Nasze oczekiwania:

1. Wysoka kultura osobista,

2. Umiejętność dobrej organizacji pracy, oraz pracy zespołowej.

3. Umiejętności obsługi komputera oraz urządzeń biurowych

4. Praca w systemie 8 godzinnym obejmująca - w zależności od grafiku -również weekendy, święta (co trzeci weekend w miesiąca)

5. Znajomość j. angielskiego i/lub innego oraz doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane - dodatkowy atut

Nasz oferta zawiera;

1. Solidne zatrudnienie - szukamy osób do długotrwałej współpracy.

2. Umowę o pracę lub zlecenie - w zależności od preferencji

3. Pracę na cały etat w systemie 8 godzinnym, zmianowym

4. Posiłki pracownicze

Lokalizacja

Zbrosza Duża,

Mazowieckie

Mazowieckie, Zbrosza Duża
ID: 741818842