2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Zielonki
Dodane 01 maja 2024

Zatrudnię osobę do sprzątania lokalu gastronomicznego

Lokalizacja

Zielonki

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Ogłoszenie o pracę:

Stanowisko: Pracownik Obsługi Sklepu i Restauracji / Sprzątaczka

Lokalizacja: Zielonki

Firma poszukuje osoby zainteresowanej pracą w obsłudze małego sklepu oraz restauracji w Zielonkach. Poszukujemy kandydatki do dwóch różnych zadań: obsługi sklepu oraz sprzątania.

1. Obsługa Sklepu:

Obowiązki:

- Obsługa klienta: doradztwo, obsługa kasy, przyjmowanie i wydawanie towarów

- Utrzymywanie porządku w sklepie

- Pomoc w organizacji magazynu

Wymagania:

- Komunikatywność i umiejętność pracy z klientem

- Chęć nauki i zdobywania nowych umiejętności

- Umiejętność obsługi kasy fiskalnej (mile widziana, ale nie wymagana)

- Dyspozycyjność do pracy 2 razy w tygodniu

2. Sprzątaczka:

Obowiązki:

- Sprzątanie pomieszczeń sklepu oraz restauracji

- Drobne prace porządkowe i pomocnicze

Wymagania:

- Doświadczenie w sprzątaniu mile widziane, ale nie wymagane

- Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

- Dyspozycyjność do pracy 1 raz w tygodniu

Oferujemy:

- Elastyczny grafik pracy

- Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków

- Przyjazne środowisko pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz informacji, na które stanowisko aplikują, na adres email lub kontakt telefoniczny. W tytule wiadomości prosimy wpisać "Oferta pracy - Obsługa Sklepu" lub "Oferta pracy - Sprzątaczka".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatkami. Dziękujemy za zrozumienie.

Lokalizacja

Zielonki,

Małopolskie

Małopolskie, Zielonki
ID: 915611936