2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Wielkopolskie
  6. Zarządzanie produkcją - Kotlin
Dodane 19 kwietnia 2024

Zatrudnię osobę na stanowisko Kierownika Produkcji

Lokalizacja

Kotlin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Przedsiębiorstwo Pryzmat specjalizujące się w zabezpieczeniach antykorozyjnych zatrudni kandydata na stanowisko Kierownik Produkcji

Miejsce pracy: Kotlin (pow. jarociński)

Opis stanowiska:

1.     Planowanie bieżących zadań produkcyjnych.

2.     Zarządzanie podległym personelem,

3.     Szkolenia nowo przyjętych pracowników oraz ciągłe doskonalenie umiejętności aktualnych pracowników,

4.     Nadzór nad procesem produkcyjnym,

5.     Bieżące monitorowanie planu produkcji oraz nadzór nad terminową realizacją zleceń,

6. Wyrywkowa kontrola realizacji zleceń.

7.  Współpraca z innymi działami firmy (Kontrola Jakości, Utrzymanie Ruchu)

8.  Nadzór nad BHP,

Wymagania:

1.     2 - letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym, lub praca jako zastępca Kierownika Produkcji,

2.     Praca w przemyśle metalowym/lakierniczym,

3.     Wiedza i doświadczenie z obszaru zarządzania personelem produkcyjnym,

4.     Zdolności organizacyjne,

5.     Pożądane cechy: sumienność, czujność, rzetelność, zaangażowanie.

Oferujemy:

1.     Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę,

2.     W pełni samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,

3.     Możliwość podejmowania ambitnych zadań oraz rozwoju zawodowego,

4.     Dodatki płacowe oraz pozapłacowe

W cv prosimy zawrzeć następującą informację: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Informujemy, że Administratorem danych jest Pryzmat Ewa Szczepańska z siedzibą w Kotlin ul. Powstańców Wlkp.23 B, 63-220 Kotlin. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Kotlin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kotlin
ID: 801949464