2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubuskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Pniów
Dodane 27 kwietnia 2024

Zatrudnię Panią do sprzątania

Lokalizacja

Pniów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Milten zatrudni osobę sprzątającą do obiektu hotelowego

Zakres obowiązków:

  • utrzymywanie czystości i porządku w pokojach hotelowych oraz w pomieszczeniach wspólnego użytku,

  • systematyczne dbanie o czystość urządzeń sanitarnych,

  • dbanie o wizerunek obiektu i jakość świadczonych usług,

  • przestrzeganie ustalonych standardów.

Wymagania:

  • dyspozycyjność,

  • uczciwość,

  • umiejętność dobrej organizacji pracy,

  • dokładność,

  • zaangażowanie w prawidłowe wykonywanie powierzonych obowiązków.

Wynagrodzenie do uzgodnienia po zapoznaniu z zakresem obowiązków.

Lokalizacja

Pniów,

Lubuskie

Lubuskie, Pniów
ID: 914933370