2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Mazowieckie
  6. Cukiernik, piekarz - Dąbrówka
Dodane 16 kwietnia 2024

Zatrudnię piekarza

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dąbrówka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zatrudnię samodzielnego piekarza lub osobę do przyuczenia .

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość pracy w systemie zmianowym (dzień/noc)

  • stabilną pracę w firmie o ugrunowanej pozycji na rynku

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie czynności produkcyjnychna przydzielonym stanowisku

  • obsługa maszyn i urządzeń

  • pradukcja i wypiek wyrobów piekarniczych

Wymagania:

  • wysoka motywacja do pracy

  • zaangażowanie, pracowitość i odpowiedzialność

  • umiejętność pracy w zespole

  • mile widziane wykształcenie kierunkowe

  • aktualna książeczka sanitarno-epodemiologiczna

Kontakt:

  • telefon: 29 757 80 09 lub 60*******41

CV proszę składać przez OLX lub w siedzibie firmy przy ulicy Kościelnej 24, 05-252 Dąbrówka k. Radzymina.

Lokalizacja

Dąbrówka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Dąbrówka
ID: 888256504