2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Gołuchów
Dodane 04 kwietnia 2024

Zatrudnię Piekarza

Lokalizacja

Gołuchów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Szukamy doświadczonego i zaangażowanego piekarza, który dołączy do naszego zespołu w nowoczesnej piekarni. Jeśli kochasz pracę z ciastem, masz pasję do wypieku różnorodnych wyrobów piekarniczych i chciałbyś pracować w przyjaznym środowisku, to ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki:

-Przygotowywanie i wyrabianie ciasta zgodnie z przepisami i standardami piekarniczymi. -Wypiekanie chlebów, bułek, oraz innych wyrobów piekarniczych. -Kontrola jakości wyrobów i dbanie o zachowanie najwyższych standardów smaku i wyglądu. -Utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy zgodnie z obowiązującymi normami higieny. -Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia płynnej produkcji i satysfakcji klientów.

Wymagania:

-Doświadczenie w pracy jako piekarz.. -Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność. -Dokładność i dbałość o szczegóły. -Pozytywne podejście i pasja do pracy w branży piekarniczej.

Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie. -Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji. -Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów. -Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

Jeśli jesteś gotowy do pracy z najlepszymi składnikami i tworzenia wypieków, które zachwycają naszych klientów, prześlij swoje CV, napisz wiadomość lub zadzwoń. Dołącz do naszego zespołu!

Prosimy o dopisanie klauzuli

Lokalizacja

Gołuchów,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gołuchów
ID: 909581150