2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Podkarpackie
  5. Pozostałe oferty pracy - Stalowa Wola
Dodane 10 kwietnia 2024

zatrudnię pracownika do działu reklamy

Lokalizacja

Stalowa Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy pracownika do działu reklamy:

-z doświadczeniem na podobnym stanowisku,

-z predyspozycjami manualnymi, z dbałością o szczegóły,

-z chęcią do pracy w branży reklamowej,

-ze znajomością elektronarzędzi oraz druku solwentowego

-z doświadczeniem w pracy z foliami - obsługa plotera drukująco-tnącego oraz programu Corel Draw

-z dużą wyobraźnią i otwartością na nowe rozwiązania

-z prawem jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży reklamowej, znajomość techniki produkcji reklam (np. kasetony, litery przestrzenne, tablice, oklejanie witryn i samochodów) bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:

- wyklejanie folią tablic, witryn itp.

- oklejanie samochodów - prace monterskie (podnośnik, drabina, rusztowanie)

- przygotowanie plików do druku, ciecia w programie Corel Draw

- obsługa plotera drukująco-tnącego

- cięcie plakatów, tapet itp.

- obsługa laminatora rolowego

CV prześlij na OLX lub na sekretariat[małpa]goma.com.pl z dopiskiem REKLAMA

Lokalizacja

Stalowa Wola,

Podkarpackie

Podkarpackie, Stalowa Wola
ID: 891931231