2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Pomorskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Pruszcz Gdański
Dodane 30 kwietnia 2024

Zatrudnię Pomoc kuchenną - Pruszcz gdański PON -PT

Lokalizacja

Pruszcz Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zatrudnię pomoc kuchenną, praca od poniedziałku do piątku.

Na czym polega praca :

  • Przygotowanie składników do gotowania, pieczenia i smażenia w tym obróbka, porcjowanie, siekanie i przechowywanie żywności,

  • wykonywanie produktów zgodnie ze standardami,

  • dbanie o czystość maszyny i porządek na stanowisku pracy.

Czego oczekujemy :

  • aktualnych badań do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do ich zrobienia

  • doświadczenia w pracy na kuchni

  • gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym 6-14, 14-22 .

  • umiejętność pracy w zespole,

  • wytrzymałość fizyczna pozwalająca na długotrwałą pracę w pozycji stojącej.

Co oferujemy :

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia

  • Premię uznaniową

  • Jasny zakres obowiązków

  • Dwie przerwy po 15min na 8 godz pracy

  • Rabat pracowniczy na nasz asortyment

  • Wynagrodzenie do uzgodnienia telefonicznie.

Zachęcamy do przesyłania CV. Pozdrawiam.

Lokalizacja

Pruszcz Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Pruszcz Gdański
ID: 899616941