2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Łódzkie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Łódź
  6. Rolnictwo i ogrodnictwo - Górna
Dodane 09 kwietnia 2024

Zatrudnię - Pomocnik ogrodnika - pracownik fizyczny

Wynagrodzenie

30 - 38 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Sieroń Ogrody zatrudni pracownika do zakładania ogrodów. Działamy głównie na terenie Łodzi i okolic. Nasza siedziba znajduje się w pobliżu Portu Łódź.

Zakres obowiązków

•                 prace przy zakładaniu ogrodów min. - zakładanie trawników, sadzenie roślin, serwis pielęgnacyjny terenów zieleni

•                 obsługa maszyn i narzędzi ogrodniczych

•                 instalacja systemów nawadniania

Nasze wymagania

•                 Zaangażowanie, chęci do pracy i nauki

•                 Dyspozycyjność

•                 Nieograniczone uprawnienia do wykonywania pracy na terenie Polski

•                 Mile widziane - doświadczenie w pracy w firmie ogrodniczej bądź budowlanej

Oferujemy

•                 Stabilne zatrudnienie

•                 Zdobycie doświadczenia w rodzinnej firmie

•                 Praca na podstawie umowy zlecenie/umowa o pracę

Więcej informacji jesteśmy w stanie udzielić podczas rozmowy telefonicznej (prosimy o kontakt w GODZINACH 18-21 ) .

Nie odpowiadam na SMS.

Zgłoszenia, z załączonym CV prosimy przesyłać na adres mailowy.

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 818310375