2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Warmińsko-mazurskie
  5. Budowa / remonty - Olsztyn
Dodane 30 kwietnia 2024

Zatrudnię/ Praca operator koparki jednonaczyniowej

Wynagrodzenie

30 - 32 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy Operatora koparki jednonaczyniowej, który będzie częścią naszego zespołu.

– Masz minimum 2 letnie doświadczenie w obsłudze koparki?

– Praca w dynamicznym środowisku budowlanym to twoja pasja?

– Cenisz sobie dokładność i precyzję w swojej pracy?

– Potrafisz szybko podejmować decyzje i rozwiązywać problemy?

– Jesteś osobą odpowiedzialną i zorganizowaną?

…to być może jesteś osobą, której szukamy!

Dlaczego my?

BUD-LOG to zespół specjalizujący się w realizacji projektów drogowych. Inwestujemy w najnowocześniejsze technologie i doskonalimy komunikację wewnątrz firmy, aby praca była efektywna i przyjemna. Oferujemy stabilność zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Twoje zadania:

Twoją główną rolą i odpowiedzialnością będzie wykonywanie robót ziemnych przy użyciu koparki jednonaczyniowej w sposób bezpieczny z zachowaniem najwyższej staranności.

Do Twoich zadań będzie należało:

– Obsługa koparki i jej prawidłowa eksploatacja,

– Obsługa systemu 3D Trimble lub Unicontrol (jeśli nie potrafisz to nauczymy Cię tego),

– Kontrola jakości wykonywanych prac i dbałość o ich precyzję,

– Współpraca z zespołem na placu budowy,

– Szybkie reagowanie na ewentualne problemy i awarie,

– Działanie zgodnie z przyjętymi w firmie procedurami.

Zgłoś się do nas, jeśli spełniasz poniższe warunki:

– Spełniasz wymogi określone w pierwszej części ogłoszenia,

– Posiadasz prawo jazdy kategorii B,

– Jesteś zdyscyplinowany i potrafisz pracować samodzielnie,

– Posiadasz uprawnienia operatora koparki jednonaczyniowej min. kl. III.

Co oferujemy?

–Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności 30-32 zł netto/h,

–Samochód służbowy na dojazdy lub zwrot kosztów paliwa,

-Odzież ochronna BHP

-Umowę o pracę lub B2B,

–Możliwość wykonania uprawnień na inne maszyny budowlane,

–Możliwość dalszego rozwoju i zdobywania doświadczenia,

–Niezbędne narzędzia do pracy,

–Możliwe zakwaterowanie.

Pracujemy głównie na terytorium województwa Warmińsko-Mazurskiego (przeważnie okolice Olsztyna), od czasu do czasu zdarzają się prace krótkoterminowe w ościennych województwach.

Jak aplikować?

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie CV z dopiskiem „Rekrutacja – Operator koparki”.

adres email: l.e (at) bud-log.pl

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

BUD-LOG

Wiemy jak budować!

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 912946437