2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Maków Podhalański
Dodane 10 maja 2024

Zatrudnię Pracownika Biurowego

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Maków Podhalański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Spólnota -Drzewna Spółdzielnia Pracy w Białce. Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Samodzielny referent do spraw sprzedaży

Miejsce pracy: Białka koło Makowa Podhalańskiego

Opis stanowiska

  • tworzenie korespondencji handlowej i ofert itp.

  • obsługa klienta,

  • wysyłanie korespondencji i ofert

Wymagania:

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

·         Umiejętność obsługi programów biurowych, takich jak Microsoft Office

·         Znajomość języka angielskiego

·         Umiejętność organizacji czasu pracy

·         Komunikatywność i gotowość do pracy z klientami

·         Dyskrecja i umiejętność zachowania poufności danych firmowych

·         Zdolność do pracy w zespole i uczciwość w relacjach z innymi pracownikami

·         Uprzejme i przyjazne podejście do klientów oraz umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych

·         Wykształcenie wyższe

·         Dbałość o szczegóły i skrupulatność w wykonywaniu zadanych obowiązków

Oferujemy

·      Stabilne zatrudnienie ( umowa o pracę )

·      Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, wykształcenia oraz efektywności wykonywanej pracy

·      Możliwość doskonalenia swoich umiejętności

·      Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

·      Ubezpieczenie grupowe

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu wystarczy że prześlesz swoje CV :

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o umieszczanie w przesyłanych dokumentach klauzuli:

Klauzula Zgody

"Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji oraz Zgadzam się na przetwarzanie przez Spólnota-Drzewna Spółdzielnia Pracy danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym w zakresie obejmującym dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w art. 22(1) par. 1 Kodeksu pracy lub innych przepisach prawa (tj. dane dodatkowe w stosunku do danych: o imieniu (imionach) i nazwisku, dacie urodzenia, miejscu zamieszkania (adresie do korespondencji), wykształceniu oraz przebiegu dotychczasowego zatrudnienia)), np. mój wizerunek, zainteresowania, etc. w celu realizacji procesu rekrutacyjnego."

Lokalizacja

Maków Podhalański,

Małopolskie

Małopolskie, Maków Podhalański
ID: 712861063