2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Koziegłowy
Dodane 24 kwietnia 2024

Zatrudnię pracownika biurowego/specjalistę ds. sprzedaży

Lokalizacja

Koziegłowy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy doświadczonego pracownika na stanowisko biurowe/specjalisty do spraw sprzedaży. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę klienta, kontakt z dostawcami oraz prowadzenie dokumentów.

Obowiązki:

·        Obsługa klienta: zapewnienie profesjonalnej obsługi, udzielanie informacji dotyczących produktów i usług, rozwiązywanie ewentualnych problemów.

·        Kontakt z dostawcami: utrzymywanie regularnego kontaktu, negocjowanie warunków dostaw, monitorowanie terminów realizacji zamówień.

·        Zarządzanie dokumentacją: przygotowywanie i analiza dokumentów związanych z procesem sprzedaży, dbanie o ich kompletność i zgodność z wymaganiami.

Wymagania:

·        Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook).

·        Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, umożliwiająca swobodną komunikację.

·        Umiejętność pracy w zespole: skuteczna współpraca z innymi działami firmy.

·        Zdolność do pracy pod presją czasu: skuteczne zarządzanie czasem i umiejętność radzenia sobie w sytuacjach wymagających szybkiego podejmowania decyzji.

Nasza firma to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, oferujące atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz możliwości rozwoju zawodowego. Dołącz do naszego zespołu!

Lokalizacja

Koziegłowy,

Śląskie

Śląskie, Koziegłowy
ID: 809928290