2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Nowa Otocznia
Dodane 13 maja 2024

zatrudnię pracownika do koszenia trawy

Wynagrodzenie

19,50 - 21,50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Nowa Otocznia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

TETTSUI Sp. z o.o. Sp.k. poszukuje pracowników fizycznych do pracy na następujących stanowiskach:

- pracownik fizyczny (koszenie trawy)

opis stanowiska: Praca systemie jednozmianowym 6-16 od poniedziałku do piątku na terenie Mławy,

WYMAGANIA: 1. Zaangażowanie. 2. Dyspozycyjność, 3. Umiejętność pracy w zespole. 4. Prawo jazdy kategorii B 5. Doświadczenie przy obsłudze kosy spalinowej/podkaszarki.

OFERUJEMY: 1. Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę. 2. Praca w okresie całorocznym – nie tylko w sezonie letnim. 3. Praca na terenie Mławy 4.

stawka godzinowa 21,50 netto.

t:51*********14.

Lokalizacja

Nowa Otocznia,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowa Otocznia
ID: 917942579