2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Podkarpackie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kosina
Dodane 16 kwietnia 2024

Zatrudnię Pracownika do sklepu Żabka

Lokalizacja

Kosina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż, Inny, Samozatrudnienie, Umowa o dzieło

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnię do pracy pracowite i uczciwe osoby na stanowisko kasjer, kasjerka, sprzedawca, sprzedawczyni - z możliwością awansu w firmie zatrudniającego

Przyjmę od maja do pracy dyspozycyjne, pracowite i uczciwe osoby na pełen etat lub takie, które są dyspozycyjne tylko w wybrane dni, np. weekendy.

Status studenta mile widziany - nie wyklucza to osób, które nie mają wspomnianego statusu.

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa Klientów,

  • dbałość o prawidłową ekspozycję produktów,

  • utrzymanie porządku w sklepie,

  • bieżące towarowanie sklepu,

  • przyjmowanie dostaw,

  • kontrole dat przydatności produktów.

Nasze wymagania:

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • doświadczenie w pracy w sklepie nie jest wymagane,

  • dobra organizacja pracy, punktualność oraz uczciwość.

To oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • możliwość awansu,

  • przeszkolenie do pracy,

  • premie miesięczne za wypracowane wyniki sklepu,

  • elastyczny grafik.

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV na maila.

Lokalizacja

Kosina,

Podkarpackie

Podkarpackie, Kosina
ID: 912212798