2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Małogoszcz
Dodane 05 kwietnia 2024

zatrudnię pracownika fizycznego

Lokalizacja

Małogoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma KOSD GROUP SP. Z O.O. zatrudni WAGOWĄ

Miejsce pracy Małogoszcz, ul. Jędrzejowska 1

Praca na 2 zmiany

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie czystości dróg na terenu i wokół zakładu

Nasze wymagania

  • chęć do pracy

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w zgranym zespole

 Proszę o zamieszczenia klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

"Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu jest KOSD GROUP SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie, przy ul. ŚWIĘTOKRZYSKA 18/115, 00-052 Warszawa. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (o ile wyrazisz na to zgodę) i w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Masz prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, masz prawo żądać do nich dostępu, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i żądania ich przeniesienia. W zakresie w jakim przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, masz prawo do jej cofnięcia."

Lokalizacja

Małogoszcz,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Małogoszcz
ID: 909652819