2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Podlaskie
  6. Kucharz - Augustów
Dodane 13 maja 2024

Zatrudnię pracownika kuchni i restauracji

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Augustów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Pracownik Restauracji

Sodexo Polska poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Augustów, ul. Tytoniowa

Główne zadania to:

podgrzewanie posiłków, robienie kanapek, gotowanie zup, robienie sałatek, obsługa klienta

utrzymywanie czystości na stanowisku pracy

Od Kandydatów oczekujemy:

• aktualnych badań,

• dyspozycyjności od poniedziałku do niedzieli.

Oferujemy:

• umowę o pracę,

• pracę na pełen etat, od poniedziałku do niedzieli, na 3 zmiany, w godzinach 6:00- 14:00,

11:00 - 19:00, 19:00 -3:00. Odbiór dni wolnych w tygodniu, według grafiku,

• benefity: prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, karta

sportowa Multisport, dodatkowe dni wolne na wolontariat, inicjatywy dobroczynne, płatny

program poleceń pracowniczych, premie uznaniowe.

Proszę o kontakt telefoniczny pn-pt w godz. 08:00-16:00

tel. 66*******45

Lokalizacja

Augustów,

Podlaskie

Podlaskie, Augustów
ID: 906418584