2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Dolnośląskie
  6. Sekretariat, recepcja - Kryniczno
Dodane 17 kwietnia 2024

Zatrudnię pracownika Recepcji - Pole Golfowe

Lokalizacja

Kryniczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Wymagania:

  • Dyplom ukończenia szkoły średniej.

  • Znajomość obsługi komputera, biegła umiejętność w korzystaniu z aplikacji na urządzeniach mobilnych

  • Znajomość obsługi systemów sprzedażowych POS

  • Doskonałe umiejętności obsługi klienta i komunikacji również w języku angielskim. Ważne prawo jazdy.

  • Profesjonalny wygląd. Mile widziane jest znajomość gry w golfa, umiejętność pracy w zespole

OBOWIĄZKI ZWIĄZANE Z PRACĄ

  • Bieżąca obsługa klienta pola golfowego

  • Obsługa sklepu golfowego Pro Shop Pomoc przy organizacji turniejów i imprez golfowych

  • Przyjmowanie korespondencji

  • Prowadzenie i aktualizacja bazy danych klientów

  • Przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz mailowych

  • Wystawianie faktur oraz obsługa kasy fiskalnej

  • Komunikowanie się z członkami Klubu i gośćmi pola golfowego w sposób - przyjazny i uprzejmy

  • Inne obowiązki zgodnie z przydziałem

Pierwsza umowa na okres próbny - zlecenie.

Wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności i doświadczenia

Lokalizacja

Kryniczno,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kryniczno
ID: 889987347