2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Połczyno
Dodane 08 kwietnia 2024

Zatrudnię pracowników budowlanych

Wynagrodzenie

25 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Połczyno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE BAU-MAR ARTUR KOMSTA – nasze przedsiębiorstwo działa na rynku budowlanym nieprzerwanie od 2003 roku. Link: www.baumar.biz

Zatrudnimy: cieśli, murarzy, zbrojarzy.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac murarskich, ciesielskich i zbrojarskich

Wymagania:

  • doświadczenie w wyżej wymienionych zawodach

  • dobra organizacja czasu pracy i nastawienie na realizację wyznaczonych zadań

  • sumienność i dokładność

  • umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej

Oferujemy:

  • możliwość przyuczenia do wyżej wymienionych zawodów

  • niezbędne narzędzia pracy

  • wynagrodzenie podstawowe adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • umowę o pracę na pełen etat

  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia

  • wyposażamy pracowników w kompletne ubrania robocze

  • dojazd pracownika z domu do miejsca pracy.

Praca w trójmieście i powiecie Puckim. Stawka wynagrodzenia ustalana jest indywidualnie na podstawie posiadanych umiejętności.

Lokalizacja

Połczyno,

Pomorskie

Pomorskie, Połczyno
ID: 713845633