2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Jastrzębie-Zdrój
Dodane 22 maja 2024

Zatrudnię pracowników do produkcji prefabrykatów betonowych

Wynagrodzenie

7 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jastrzębie-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma Septic zatrudni pracowników do produkcji prefabrykatów betonowych typu szamba , zbiorniki , płyty betonowe, kanały ,kręgi.

Zakres obowiązków:

-Przygotowanie kosza zbrojeniowego do danego elementu:

-Wyczyszczenie oraz pomalowanie formy

-Złożenie formy HDS z pomocą operatora.

-Zalanie formy betonem za pomocą pompy do betonu.

-Zagęszczenie betonu oraz wyrównanie (zbiorników oraz płyt).

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 7-15/16.

Na tą chwile poszukuje 2/3 osób.

Więcej informacji udzielę telefonicznie: 66*******50

Lokalizacja

Jastrzębie-Zdrój,

Śląskie

Śląskie, Jastrzębie-Zdrój
ID: 691947102