2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Środa Wielkopolska
Dodane 16 kwietnia 2024

Zatrudnię przedstawiciela handlowego - karma dla zwierząt

Lokalizacja

Środa Wielkopolska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Nasza firma zajmuje się sprzedażą i dystrybucją karmy dla zwierząt. Do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko przedstawiciela handlowego.

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż hurtowa i detaliczna towarów,

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,

  • budowanie stałych relacji z Klientami,

  • dbałość o dostępność towaru w obsługiwanych punktach sprzedaży,

  • przygotowywanie ofert handlowych,

  • raportowanie efektów pracy.

Wymagania:

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • prawo jazdy kat. B.,

  • zorietowanie na osiąganie wyznaczonych celów,

  • wysoka kultura osobista.

Osoba przyjęta na stanowiska przedstawiciela handlowego otrzyma narzędzia do wykonywania pracy: auto oraz telefon.

Wszelkie dodatkowe informacje pod nr tel.: 60*******20.

Lokalizacja

Środa Wielkopolska,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Środa Wielkopolska
ID: 897608510