2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Łódzkie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Radomsko
Dodane 05 kwietnia 2024

Zatrudnię psychologa/ psychoterapeutę

Wynagrodzenie

89 - 90 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Radomsko

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

CENTRUM TERAPII poszukuje osoby do pracy na stanowisko: PSYCHOLOGA/ PSYCHOTERAPEUTY.

Zatrudnienie w oparciu o:

  • umowę zlecenie lub B2B.

Miejsce pracy:

  • Radomsko.

Opis stanowiska:

  • prowadzenie konsultacji/terapii psych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe; psychologia i/lub ukończona 4-letnia szkoła psychoterapeutyczna;

  • łatwość nawiązywania relacji z klientem; komunikatywność;

  • umiejętność organizowania czasu pracy; samodzielność.

Oferuję:

  • umowa zlecenie lub B2B;

  • elastyczne godziny pracy;

  • pozyskiwanie klientów;

  • promowanie Pana/Pani Osoby w Internecie i w obszarze miejsca działalności gabinetu stacjonarnego.

Wynagrodzenie:

  • 90 zł brutto/ 50 minut.

Praca od maja 2024 r.

*Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV razem ze zdjęciem
. Proszę również o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 r., nr 101 poz 926, ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/na o prawie dostępu do moich danych osobowych”.

Lokalizacja

Radomsko,

Łódzkie

Łódzkie, Radomsko
ID: 727341429