2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Łódzkie
  6. Sekretariat, recepcja - Żdżary
Dodane 04 kwietnia 2024

Zatrudnię recepcjonistkę

Lokalizacja

Żdżary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy osoby na stanowisko recepcji do salonu fryzjerskiego znajdującego się CH Port Łódź

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa i koordynacja pracy recepcji

  • dbałość o profesjonalny wizerunek recepcji troska i opieka indywidualna nad klientem

  • przyjmowanie rozmów telefonicznych i zapisów na określone usługi

  • finalizowanie wizyt obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego

  • ogólne dbanie o wizerunek firmy

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność pracy w zespole

  • podstawowe umiejętności obsługi komputera

  • zaangażowanie

  • dyspozycyjność głównie w drugiej części tygodnia tj.czwartek, piątek, sobota i handlowe niedziele w godzinach pracy centrum handlowego

Oferujemy :

  • pracę w bardzo miłej atmosferze

  • darmowy dostęp do oferowanych przez salon usług

  • umowę zlecenie / o pracę

  • możliwość awansu finansowego

Osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszam do wysłania swojego CV.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

Lokalizacja

Żdżary,

Łódzkie

Łódzkie, Żdżary
ID: 909408129