2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Jarocin
Dodane 12 kwietnia 2024

Zatrudnię RZEŹNIKA

Lokalizacja

Jarocin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

W związku ze stałym rozwojem, firma poszukuje osób do pracy na stanowisku:

rzeźnik

Zakres obowiązków:

obróbka mięsa zgodnie z procesem technologicznym i obowiązującymi normami

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność oraz odpowiedzialne podejście do pracy

  • Znajomość i przestrzeganie systemu HACCP

  • Otwartość na rozwój

  • Przykładanie wagi do utrzymywania jakości wyrobów i minimalizowania strat

To oferujemy:

  • Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B– TY decydujesz

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

  • Praca w dobrze wyposażonej kuchni

  • Pracę w partnerskiej i przyjaznej atmosferze

  • Rozwój zawodowy

Miejsce zatrudnienia: Dębowiec 1, 63-720 Koźmin WLkp.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez OLX

Lokalizacja

Jarocin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Jarocin
ID: 911263904