2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Świętoszowice
Dodane 23 kwietnia 2024

Zatrudnię Ślusarza-Spawacza / Pomoc Mechanika Samochodów Ciężarowych

Lokalizacja

Świętoszowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnię ślusarza-spawacza / pomoc mechanika samochodów ciężarowych. Poszukujemy osoby uczciwej z chęciami do pracy. Możliwość przyuczenia, praca w warsztacie samochodowym firmy zajmującej się krajowym oraz międzynarodowym transportem węgla i kruszyw.

Wynagrodzenie do ustalenia z Pracodawcą.

Zadania

  • serwisowanie i napawa naczep oraz samochodów ciężarowych

  • przestrzeganie wewnętrznych procedur bezpieczeństwa

  • praca w trybie jednozmianowym

  • może być osoba z grupą inwalidzką

Wymagania:

  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu

  • dyspozycyjność, punktualność, uczciwość,

  • chęć do pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnym przedsiębiorstwie

  • regularnie i terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • świadczenia socjalne, opiekę medyczną.

W celu uzyskania szczegółowych informacji oraz zgłoszenia chęci do pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 69*******07 lub 60*******60

Lokalizacja

Świętoszowice,

Śląskie

Śląskie, Świętoszowice
ID: 594465238