2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kraków
  7. Obsługa produkcji - Podgórze Duchackie
Mirosław
Dodane 29 kwietnia 2024

Zatrudnię spawacza

Lokalizacja

Kraków, Podgórze Duchackie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma z branży konstrukcyjnej zatrudni spawacza

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·         przygotowywanie powierzchni, części i elementów do spawania;

·         Spawanie elementów konstrukcji ze stali węglowych;

·         Samokontrola w oparciu o instrukcję spawania WPS oraz dokumentację wyrobu;

·         Prace ślusarskie polegające na cięciu, szlifowaniu i czyszczeniu konstrukcji po spawaniu;

WYMAGANIA:

·         aktualne uprawnienia spawalnicze w metodzie 135;

·         Doświadczenie w spawaniu;

·         Umiejętność czytania rysunku technicznego;

·         Umiejętność obsługi elektronarzędzi;

·         Umiejętność pracy w zespole;

·         Sumienność, odpowiedzialność i dokładność w pracy;

·         Uprawnienia na wózek widłowy (mile widziane);

OFERUJEMY:

·         Stabilne warunki zatrudnienia;

·         Umowę o pracę / B2B / inne;

·         Niezbędne wyposażenie stanowiska pracy;

·         Wolne weekendy;

·         Praca na jedną zmianę;

Miejsce pracy: 32-080 Brzezie/ k. Zabierzowa.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze Duchackie
ID: 849474547