2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Myszków
Dodane 09 maja 2024

Zatrudnię spawacza metodą MIG/MAG

Lokalizacja

Myszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

ALPINET dynamicznie rozwijająca się firma w branży budowlanej poszukuje osoby na stanowisko: SPAWACZ metodą MIG/MAG

Zakres obowiązków:

  • spawanie konstrukcji metodą MIG/MAG,
  • wykonanie zadań zgodnie z projektem,
  • prawidłowe wykorzystywanie materiałów i sprzętów,
  • przestrzeganie norm jakości i bezpieczeństwa.

Wymagania:

  • aktualne uprawnienia spawalnicze MIG/MAG - mile widziane
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • samodzielność,
  • precyzja wykonania,
  • dobra organizacja pracy,
  • dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • praca jednozmianowa,
  • możliwość przyuczenia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy,
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie

moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji

zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia

27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z

przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych

oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Lokalizacja

Myszków,

Śląskie

Śląskie, Myszków
ID: 740694589