2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Śląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Waleńczów
Dodane 23 kwietnia 2024

Zatrudnię spec. ds. e-commerce, handlowca, sprzedawcę, prac. biurowego

Wynagrodzenie

4 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Waleńczów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymagane

AGROSPEC KŁUDKA sp. z o.o. firma od ponad 30 lat na rynku zatrudni:

SPEC. DS. E-COMMERCE, handlowiec, sprzedawca nawozów, środków ochrony roślin, środków biobójczych, nasion, podłoży, narzędzi, części zamiennych i innych produktów z działu rolno-ogrodniczego

Zakres obowiązków:

  • obsługa sklepu internetowego (obróbka komputerowa zamówień, przygotowywanie etykiet wysyłkowych, nadzorowanie pracy na pakowalni, kontakt z przewoźnikami itp.)

  • obsługa platform oraz portali sprzedażowych i ogłoszeniowych (Comarch e-Sklep, Allegro, OLX, docelowo również Amazon)

  • obsługa klientów detalicznych i hurtowych stacjonarnie oraz telefonicznie i emailowo (w zakresie sprzedaży i doradztwa)

  • obsługa programu Comarch ERP Optima (wystawianie dokumentów sprzedaży i WZ, przyjmowanie faktur, zarządzanie magazynem, tworzenie zamówień u dostawców, udostępnianie towarów w e-sklepie, podstawowe rozliczanie kasowe KP/KW, wpłaty bankowe itp.)

  • współtworzenie i rozwój kontaktów z dotychczasowymi i potencjalnymi klientami

  • aktywna sprzedaż asortymentu znajdującego się w ofercie firmy

  • obsługa social media (Facebook, Instagram, Tiktok)

Wymagania:

  • podstawowa wiedza związana z handlem internetowym (e-commerce)

  • podstawowa znajomość obsługi komputera (minimum pakiet Office)

  • podstawowa wiedza z dziedziny ekonomii, technik sprzedaży

  • komunikatywność i umiejętności negocjacyjne

  • orientacja na osiąganie celów

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

Mile widziane i szczególnie brane pod uwagę:

  • zaawansowana wiedza związana z handlem internetowym (e-commerce)

  • zaawansowana znajomość obsługi komputera (pakiet Office, systemy ERP, CRM, B2B)

  • zaawansowana wiedza, wykształcenie lub ukończone kursy w dziedzinie ekonomii, prawa, technik sprzedaży, zarządzania, marketingu, reklamy, grafiki, branży rolniczej lub ogrodniczej

  • doświadczenie zawodowe

Zapewniamy:

  • umowę o pracę w gronie doświadczonych specjalistów, w firmie renomowanej, o dobrej opinii, stabilnej finansowo i rozwijającej się

  • atrakcyjne wynagrodzenia

  • możliwość dodatkowo płatnej pracy w soboty

  • możliwość dodatkowej pracy zdalnie

  • udział w profesjonalnych kursach i szkoleniach

  • pracę z nowoczesnymi narzędziami i technologiami

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • dodatkowe benefity tj. grupowe ubezpieczenie PZU, możliwość korzystania w niższej cenie z cateringu śniadaniowo-obiadowego

Nasza firma działa na regionalnym rynku od ponad 30 lat. Cenimy a zarazem wymagamy utrzymania tradycji, uczciwości, dobrej relacji z każdym klientem, dużego zaangażowania i solidności w wypełnianiu obowiązków. Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie! Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu bezpośredniego pod nr telefonu lub do odwiedzenia naszej firmy i krótkiego zaprezentowania własnej osoby. Proszę wysłać CV poprzez OLX lub dostarczyć je w formie papierowej.

Lokalizacja

Waleńczów,

Śląskie

Śląskie, Waleńczów
ID: 867788706