2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podkarpackie
  6. Administracja, prace biurowe - Stalowa Wola
Dodane 25 kwietnia 2024

Zatrudnię Specjalistę BHP

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stalowa Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Współtworzenie i aktualizację instrukcji bhp, procedur i oraz ryzyk zawodowych

  • Raportowanie w ramach działań z zakresu BHP

  • Zapewnienie bezpiecznego sposobu pracy przez pracowników firm współpracujących

  • Prowadzenie postępowań powypadkowych, nadzór nad dokumentacji

  • Nadzór nad pracami budowlanymi

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie i doświadczenie zawodowe uprawniające do pełnienia powierzonej funkcji

  • Praktyczną wiedzę z zakresu przepisów BHP, PPOŻ i udzielania pierwszej pomocy

  • Certyfikat audytora ISO stanowić będzie dodatkowy atut

  • Umiejętność dostrzegania ryzyk i myślenia przyczynowo-skutkowego

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy:

  • Praca na terenie największej inwestycji na podkarpaciu

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Język angielski mile widziany

Lokalizacja

Stalowa Wola,

Podkarpackie

Podkarpackie, Stalowa Wola
ID: 914495509