2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Opolskie
  5. Sprzątanie - Kępa
Dodane 17 kwietnia 2024

Zatrudnię specjalistę do mycia okien- Opole

Wynagrodzenie

40 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kępa

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma sprzątająca z Opola poszukuje pracownika do mycia okien.

Opis stanowiska:

  • Praca w tygodniu, z możliwością pracy również w soboty (elastyczny grafik pracy)

  • Stawka godzinowa: od 30 do 35 zł netto.

  • Mile widziane doświadczenie w myciu okien z użyciem myjki i ściągaczki.

  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie.

  • Szukamy osób energicznych, chętnych do podjęcia współpracy, nie bojących się wyzwań.

Wymagania:

  • Doświadczenie w myciu okien (preferowane).

  • Motywacja do pracy oraz sprawność fizyczna.

  • Odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Brak przeciwskazań do pracy na drabinie.

  • Dyspozycyjność w dni powszednie oraz w soboty.

Jeśli jesteś osobą energiczną i poszukującą nowych możliwości zawodowych, dołącz do naszego zespołu!

Prosimy o przesyłanie wiadomości bądź kontakt telefoniczy pod numerem 69*******69.

Czekamy na Ciebie! Dołącz do naszej zgranej ekipy i razem twórzmy czystość w miłej atmosferze!

Lokalizacja

Kępa,

Opolskie

Opolskie, Kępa
ID: 910436361