2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Łódzkie
  5. Budowa / remonty - Łódź
  6. Budowa / remonty - Górna
Dodane 30 kwietnia 2024

Zatrudnię specjalistę ds. BHP w branży budowlanej/elektrycznej

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków:

  • realizacja zadań służby bhp

  • wsparcie zespołu Dyrektora Obszaru oraz Zespołów funkcyjnych

  • monitorowanie warunków pracy i stanu bezpieczeństwa w biurach i na projektach

  • raportowanie i analizowanie wypadków oraz zdarzeń potencjalnie wypadkowych

  • przygotowywanie i opiniowanie wewnętrznych dokumentów, m.in. procedur, standardów i instrukcji

  • wdrażanie standardów i przedsięwzięć BHP na projektach i w centrali,

  • udział w postępowaniach powypadkowych

  • rekomendowanie działań korygujących po wypadkach i zdarzeniach

  • prowadzenie szkoleń bhp wstępnych oraz szkoleń specjalistycznych

Nasze wymagania:

  • posiadanie wykształcenia wyższego kierunkowego lub studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa pracy

  • znajomość przepisów prawa w zakresie BHP i ochrony przeciwpożarowej

  • posiadanie min. 2-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku specjalisty ds. bhp w branży budowlanej lub pochodne

  • mile widziane posiadanie uprawnień inspektora ochrony przeciwpożarowej

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • dobre planowanie i organizowanie swojej pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • posiadanie analitycznego myślenia

  • umiejętność motywowania innych w zakresie bezpieczeństwa pracy

  • posiadanie umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych/wypadkowych

  • znajomość pakietu MS Office, w tym dobra znajomości Excela

  • posiadanie prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

  • pracę przy dużych projektach elektrycznych

  • możliwość rozszerzenia doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji

  • umowę o pracę

  • możliwość budowania własnego zespołu

  • możliwość rozwoju zawodowego

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 913892006