2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Warmińsko-mazurskie
  6. Zarządzanie sklepem - Braniewo
Dodane 13 kwietnia 2024

Zatrudnię Specjalistę ds. dystrybucji kosmetyków

Wynagrodzenie

4 242 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Braniewo

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnię Specjalistę ds. dystrybucji kosmetyków w sklepie stacjonarnym i internetowym.

Zakres obowiązków:

-Obsługa klienta stacjonarnego i internetowego

-Obsługa kasy fiskalnej

-Umiejętność nagrywania materiałów marketingowych na Fb i Ig

-Obsługa sprzedaży e-commerce

-Przyjmowanie dostaw

-Kontrola stanów magazynowych

-Dbałość o czystość i estetyczny wygląd sklepu

-Praca od poniedziałku do piątku w godz. od 9 do 17

Wymagania:

-Miła aparycja i dbałość o wygląd zewnętrzny

-Status osoby bezrobotnej w UP

-Umiejętność obsługi komputera (mile widziana znajomość programu Baselinker)

-Skrupulatność i odpowiedzialność podczas wykonywania obowiązków

-Komunikatywność i uczciwość

-Chęć do pracy i nauki

-Znajomość branży Beauty

Oferujemy:

-zatrudnienie w oparciu o umowę z CIS

-dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne od sprzedaży stacjonarnej

-Zdobywanie nowych umiejętności

-Przyjazną atmosferę pracy

-Wsparcie zespołu współpracowników

-Terminowe wynagrodzenie

-Stały, pracowniczy rabat na kosmetyki dostępne w ofercie sklepu

Zainteresowanych podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV na adres email.

W tytule e-maila prosimy wpisać "Specjalista ds. Dystrybucji"

Lokalizacja

Braniewo,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Braniewo
ID: 911545988