2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Świętokrzyskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Włoszczowa
Dodane 27 kwietnia 2024

Zatrudnię Sprzedawcę!!!

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Włoszczowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Sklep Spożywczo-Alkoholowy ABC

Zatrudni Osobę na stanowisku Sprzedawca

Obowiązki:

  • Profesjonalna obsługa klientów na kasie.

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku kasowym.

  • Rozliczanie się z codziennych utargów.

  • Przyjmowanie płatności od klientów.

  • Rzetelne sporządzanie raportów kasowych.

  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala POS.

  • Dbanie o dobry wizerunek sklepu i wysoką jakość obsługi klientów.

  • Profesjonalny kontakt z klientami.

  • Praca w systemie zmianowym, również w weekendy.

Wymagania:

  • Sumienność i odpowiedzialność.

  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy.

  • Mile widziane doświadczenie w handlu lub obsłudze klienta.

  • Zaangażowanie i pozytywne nastawienie do pracy.

  • Wysoka kultura osobista.

  • Sprawna obsługa podstawowych funkcji komputera (w niektórych przypadkach).

  • Mile widziana znajomość obsługi kasy fiskalnej i terminala POS.

Lokalizacja

Włoszczowa,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Włoszczowa
ID: 909874287