2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Łódzkie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Łódź
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Górna
Dodane 29 kwietnia 2024

Zatrudnię SPRZEDAWCĘ do sklepu mięsnego Łódź

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy SPRZEDAWCY do sklepu mięsnego na ul. Rzgowska 219,93-317 Łódź

OFERUJEMY:

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • zatrudnienie na umowę zlecenie lub umowę o pracę

  • atrakcyjne premię

  • możliwość szkolenia w zakresie sprzedaży

  • pracę w II zmianowym systemie

  • stabilność zatrudnienia

GŁÓWNE ZADANIA:

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta

  • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego

  • przyjmowanie towaru, kontrola terminów przydatności

  • dbałość o czystość oraz estetykę ekspozycji towarów i miejsca pracy

OCZEKIWANIA:

  • sumienność i odpowiedzialność

  • umiejętność nawiązywania kontaktu z klientami

  • energiczność w działaniu

  • umiejętność pracy w zespole

  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna i orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • umiejętności kulinarne będą dodatkowym atutem

Dołącz do nas !!!

telefon komórkowy 66*****71

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 829110524