2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gdańsk
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Przymorze Wielkie
Dodane 07 kwietnia 2024

Zatrudnię sprzedawcę do sklepu Żabka - Gdańsk Przymorze Wielkie

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Przymorze Wielkie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studenta, Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowaSamochód służbowy: Nie

POSZUKUJEMY PRACOWNIKA NA PEŁEN ETAT DO SKLEPU „ŻABKA” - Gdańsk Przymorze Wielkie.

Twój zakres obowiązków

  • obsługa kasy fiskalnej

  • rozkładanie towaru

  • dbanie o wizerunek sklepu oraz standardy sieci

  • przyjmowanie zamówień

Nasze wymagania

  • Orzeczenie lub książeczka do badań sanitarno-epidemiologicznych, tudzież możliwość jej jak najszybszego wyrobienia.

  • Ukończone 18 lat

  • Punktualność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Praca w trybie zmianowym ( I zmiana 6-14 / II zmiana 14-23)

Doświadczenie w zawodzie nie jest warunkiem koniecznym, zapewniamy szkolenie stanowiskowe. Zależy nam na znalezieniu zgranego, energicznego i pozytywnie nastawionego do pracy zespołu.

To oferujemy:

  • Pełen etat dla osoby uczącej się - 27,7 netto /h

  • Dla osoby nie uczącej się - 20,37 netto/h

Do powyższych kwot wynagrodzeń doliczyć należy premie jakościowe zależne od wyników sklepu; 100-300 zł netto. Niedziele i święta pracujące dodatkowo płatne.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Przymorze Wielkie
ID: 745277698