2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Strykówko
Dodane 09 maja 2024

Zatrudnię sprzedawcę kasjera sklep Mati Strykowo k/Stęszewa

Lokalizacja

Strykówko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zatrudnię Sprzedawcę-kasjera

Obowiązki:

Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży.

Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów.

Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru.

Przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych.

Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie oraz w jego obrębie.

Wymagania:

Otwartość na kontakt z klientami.

Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz do pracy fizycznej.

Zaangażowanie, dokładność i chęć do nauki.

Nastawienie na współpracę.

Oferujemy:

Umowę o pracę

Profesjonalne wdrożenie i wsparcie.

Pakiet szkoleniowy dostosowany do wskazanego stanowiska.

Możliwości rozwoju

Lokalizacja

Strykówko,

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Strykówko
ID: 917260061