2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Zachodniopomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Dziwnów
Dodane 29 kwietnia 2024

Zatrudnię sprzedawców do sklepów 4F, Diverse, Cropp w Dziwnowie

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dziwnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma poszukuje osoby do pracy w sklepach 4F, Diverse lub Cropp w miejscowości nadmorskiej Dziwnów. Mile widziani absolwenci szkół średnich, studenci oraz uczniowie powyżej 16 roku życia. Również osoby poszukujące dodatkowych zarobków.

Poszukujemy także osób mogących zacząć pracę od zaraz.

Obowiązki:

  • Wykonywanie czynności związanych z przyjmowaniem towaru, klipsowaniem, metkowaniem, wykładaniem towarów oraz wizualizacją.

  • Wykonywanie czynności związanych z obsługa klientów w sklepie z odzieżą firmową

  • Pomoc w doborze ubrań i akcesoriów zgodnie z preferencjami klienta

  • Dbanie o estetyczny wygląd sklepu oraz ekspozycję towarów

  • Pomoc w utrzymaniu porządku i czystości na terenie sklepu

Wymagania:

  • Motywacja do pracy i chęć niesienia pomocy klientom

  • Dobra komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

    Dyspozycyjność do pracy w godzinach otwarcia sklepu.

Oferujemy:

  • Pracę na umowę zlecenie lub umowę o pracę zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości

  • Przyjazną atmosferę pracy w otoczeniu morza

  • Możliwość zdobycia doświadczenia.

Możliwość noclegu. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Dziwnów,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Dziwnów
ID: 908514379