2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Podlaskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Augustów
Dodane 16 kwietnia 2024

Zatrudnię sprzedawców/e-commerce handel internetowy

Wynagrodzenie

4 300 - 6 268 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Augustów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Sprzedawca / Handlowiec e-commerce handel internetowy

Region: podlaskie, Miejsce pracy: Augustów

Obowiązki:

·         realizacja założonych planów sprzedażowych

·         efektywna sprzedaż produktów

·         obsługa klientów realizowana poprzez doradztwo techniczne oraz przygotowywanie ofert handlowych w systemie CRM

·         kontakt z klientem realizowany głównie telefonicznie i mailowo

Wymagania:

·         znajomość zagadnień z zakresu narzędzi ręcznych, elektronarzędzi lub narzędzi skrawających

·         dużym atutem będzie doświadczenie handlowe w branży narzędziowej lub mechanicznej

·         rzetelność oraz uczciwość

W zamian oferujemy:

·         pracę w rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,

·         wynagrodzenie podstawowe + prowizję od sprzedaży

·         praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 08:00-16:00

·         jednozmianowy system pracy

·         możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności zawodowych poprzez różnego rodzaju szkolenia,

·         świetną atmosferę pracy w zespole, który lubi swoją pracę i chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem

Dołącz do naszego zespołu!

Lokalizacja

Augustów,

Podlaskie

Podlaskie, Augustów
ID: 808864360