2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Śródmieście
Dodane 19 maja 2024

Zatrudnię studentkę kierunku: kosmetologia/fizjoterapia na 1/2 etatu.

Wynagrodzenie

2 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Klinika Medycyny Estetycznej i Dermatologii "Estetyczna Clinique" mieszcząca się przy ulicy Domaniewskiej w Warszawie poszukuje studentki kierunku: kosmetologia/fizjoterapia.

Wymagania:

-studentka 1 lub 2 roku kosmetologii/fizjoterapii;

-umiejętność wykonywaniu podstawowych zabiegów na twarz/masaży- do uzgodnienia;

-gotowość podjęcia pracy od zaraz;

-gotowość do pracy na umowę zlecenie - godziny pracy do ustalenia;

-samodzielność;

-wymagamy minimalnego doświadczenia.

OBOWIĄZKI

 -prowadzenie recepcji

-bezpośrednia, telefoniczna i elektroniczna obsługa pacjentów,

-współpraca z zespołem kosmetologów, fizjoterapeutów i lekarzy;

-wykonywanie podstawowych zabiegów na twarz/masaży;

-dobra obsługa komputera;

-udzielanie informacji w zakresie oferowanych usług oraz ich aktywna sprzedaż,

-umiejętność podstawowej obsługi social mediów- Fb, Ig;

-dbałość o estetykę otoczenia, wizerunek placówki i wysoki standard obsługi pacjentów,

Zapewniamy:

-umowę zlecenie;

-wynagrodzenie- stawka do uzgodnienia;

-pracę po 4-5h dziennie- godziny do uzgodnienia;

-miłą atmosferę w pracy;

-uczestniczenie w szkoleniach;

-praca w doświadczonych zespole kosmetologów, fizjoterapeutów i lekarzy.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 919409528