2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Łódzkie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Łódź
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Polesie
Dodane 18 kwietnia 2024

Zatrudnię stylistkę brwi oraz rzęs do salonu w Łodzi

Wynagrodzenie

40 - 60 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy ( mile widziana studentka, ale nie jest to wymaganiem) na stanowisko stylistki brwi/rzęs.

Praca w bardzo miłej atmosferze, wynagrodzenie zależne od umiejętności ( do dogadania).

Praca w salonie w Łodzi. Ilość godzin pracy dostosowujemy do Ciebie! Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów. Grafik ustalasz sama, wynagrodzenie płatne od wykonanego zabiegu.

Obowiązki:

  • Stylizacja brwi (farbowanie z geometrią, laminacja, regulacja pęsetą i woskiem ( mile widziane nitkowanie brwi).

  • Dbanie o czystość i higienę miejsca pracy.

  • Aktywna praca i kontakt z klientami salonu oraz aktywna praca w internecie ( udostępnianie godzin pracy oraz pomoc w pozyskiwaniu dla siebie klientów).

  • Przestrzeganie zasad higieny w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów.

  • Dbanie o dobre relacje w zespole.

  • Wykonywanie laminacji rzęs i brwi oraz farbowania brwi z geometrią.

  • UCZCIWOŚĆ.

  • Dbanie o powierzone stanowisko pracy.

  • Wymagania:

  • Doświadczenie w stylizacji rzęs i brwi. ( laminacja rzęs/ laminacja brwi/ stylizacja brwi z geometrią),

  • Wysoka kultura osobista.

  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientem.

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy, również w soboty (grafik dostosowany do Ciebie, w tygodniu godziny bardziej poranna - południowe + niektóre soboty - do ustalenia i dogadania :))

  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie.

  • Chęć do nauki i rozwoju.

  • Przesłanie portfolio wykonanych stylizacji brwi i rzęs.

  • Mile widziane umiejętności dodatkowe (np. przedłuzanie rzęs)

Wyślij nam swoje CV - odezwiemy się :)

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 912668210