2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Lubuskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Gorzów Wielkopolski
Dodane 11 kwietnia 2024

Zatrudnię stylistkę rzęs i brwi/ kosmetolog/ kosmetyczka

Wynagrodzenie

30 - 50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Salon Kosmetologii Estetyczniej Regeneris.

Poszukuje pracownika.

Obowiązki:

  • Wykonywanie przedłużania rzęs różnymi metodami (1:1, Light Volume, mega Volume, małe i średnie objętości).

  • Stylizacja brwi (henna zwykła, henna pudrowa, laminacja, regulacja pęsetą ).

  • Dbanie o czystość i higienę miejsca pracy.

  • Aktywna praca i kontakt z klientami salonu.

  • Sprzedaż zabiegów oraz produktów detalicznych.

  • Przestrzeganie zasad higieny w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów.

  • Dbanie o dobre relacje w zespole.

  • Wykonywanie laminacji rzęs i brwi.

  • Odpowiedzialność za powierzony sprzęt.

  • Dbanie o powierzone stanowisko pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w stylizacji rzęs i brwi.

  • Wysoka kultura osobista.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy, również w soboty.

  • Umiejętności sprzedażowe.

  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie.

  • Chęć do nauki i rozwoju.

  • Przesłanie portfolio wykonanych stylizacji rzęs.

  • Znajomość języka polskiego (w przypadku obcokrajowców).

  • Mile widziane umiejętności dodatkowe.

Oferujemy: - zarobki adekwatne do wyników pracy oraz elastyczne formy zatrudnienia

  • Udział w eventach branżowych

  • Doszkolenie z przedłużenia rzęs każdą metodą

  • Szkolenie z laminacji brwi

  • Szkolenie z liftingu rzęs

  • Szkolenie z geometrii brwi i henny pudrowej

  • Możliwość rozwoju i pracy na sprzętach kosmetycznych i medycznych

  • Bardzo miło atmosferę w pracy

  • Wsparcie i pomoc doświadczonego kosmetologa

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 911102861