2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Nowy Tomyśl
Dodane 04 maja 2024

Zatrudnię Tokarza / szlifierza / frezera

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowy Tomyśl

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma produkcyjna w Nowym Tomyślu zatrudni na stałe pracownika na stanowisko tokarza / szlifierza / frezera - maszyny tradycyjne , nie CNC.

wymagania:

  • znajomość rysunku technicznego

  • dyspozycyjność i samodzielność

  • chęci do pracy

Zadania:

  • wykonywanie prac w metalu na tokarce manualnej , szlifierce płaszczyznowej , do wałków i otworów , frezarce

  • kontrola wykonywanych detali

  • posługiwanie się narzędziami pomiarowymi

Oferujemy:

  • umowę o pracę na okres próbny 3 - miesiące , po okresie próbnym umowa na 1 rok po czym nastąpi przekształcenie umowy na czas nieokreślony

  • stabilne zatrudnienie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Czas pracy: od poniedziałku do piątku - 7.00 - 15.00 , soboty wolne.

Osoby zainteresowane proszone są o złożenie CV na OLX lub kontakt telefoniczny podany w ogłoszeniu celem umówienia się na rozmowę.

Lokalizacja

Nowy Tomyśl,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Nowy Tomyśl
ID: 914859515