2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Mazowieckie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Krosna-Parcela
Dodane 19 kwietnia 2024

zatrudnię traktorzystę

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krosna-Parcela

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Nowoczesne rodzinne gospodarstwo warzywnicze poszukuje osób na stanowisko traktorzysty

Miejsce pracy:

Krosna-Parcela ul. Nadrzeczna 14, 05-840 Brwinów powiat Pruszkowski

Opis stanowiska:

  • obsługa traktorów zachodnich marek wyposażonych w gps (fendt, valtra, john deere)

  •  prace polowe związane z procesem produkcji warzywniczej od siewu po zbiór (maszyny grimme, dewulf, amazone)

  • opryski

  • nawożenie

Szukamy osób, które:

  • mają doświadczenie w pracy na nowoczesnych maszynach, potrafią obsłużyć nawigacje, panel sterownia

  • angażują się w wykonywane zadania,

  • chcą się rozwijać

  • dbają o powierzony sprzęt

 Oferujemy Ci:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • możliwość ciągłego rozwoju oraz awansów

  • korzystne wynagrodzenie zawsze na czas,

  • możliwość zakwaterowania w hotelu pracowniczym

  • pracę całoroczną

Proszę o wysyłanie CV w załączniku ogłoszenia

Lokalizacja

Krosna-Parcela,

Mazowieckie

Mazowieckie, Krosna-Parcela
ID: 674970786