2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Psary
Dodane 01 maja 2024

Zatrudnię ustawiacza procesu produkcyjnego

Lokalizacja

Psary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma: FIC Jest firmą z branży tworzyw sztucznych. Produkujemy opakowania z polipropylenu metodą wtrysku.

Obecnie w związku z dalszym intensywnym rozwojem firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

Ustawiacz wtryskarek, mechanik

Twój zakres obowiązków

  • Ustawienie i monitorowanie procesu produkcyjnego,

  • Dokładne sprawdzanie jakości produktów,

  • Wykonywanie ewentualnych korekt i dostosowywanie parametrów, aby uzyskać pożądane wyniki wtrysku

  • Rozwiązywanie problemów związanych z procesem wtrysku tworzyw sztucznych

  • Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa pracy i zasad higieny pracy

  • Dbałość o utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy

  • Raportowanie swojej pracy i wyników produkcji do przełożonych

Nasze wymagania

·       znajomość obsługi wtryskarek.

·       umiejętność ustawiania procesu wtrysku.

·       zdolności organizacyjne.

·       umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • program rekomendacji pracownika – (Zostań naszym pracownikiem i poleć pracę znajomym – otrzymasz gratyfikację)

  • zapewniamy szkolenie wdrażające, przygotowujące do objęcia samodzielnego stanowiska pracy

Lokalizacja

Psary,

Zachodniopomorskie

Dokładna lokalizacja
Zachodniopomorskie, Psary
ID: 893246394