2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Józefinka
Dodane 02 maja 2024

Zatrudnię Ustawiacza/Programistę Obrabiarek CNC

Lokalizacja

Józefinka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem naszej firmy i zwiększeniem produkcji zatrudnimy pracownika tylko i wyłącznie z doświadczeniem na stanowisko programisty obierek CNC.

Opis stanowiska:

  • ustawianie i obsługa obrabiarek CNC -frezarki, tokarki

  • realizacja programów obróbczych na przydzielonych maszynach

  • pomiar wykonanych detali na stanowisku pracy

  • uzbrajanie obrabiarek w narzędzia obróbcze zgodnie z dokumentacją technologiczną

  • utrzymywanie stanowiska pracy zgodnie ze standardami jakościowymi

Wymagania:

  • doświadczenie jako operator/programista/technolog CNC

  • zdolność tworzenia programów NC

  • dobra znajomość rysunku technicznego

  • umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych i kontrola wymiarowa produktów

  • znajomość podstaw technologii z zakresu obróbki skrawaniem

  • podstawowa wiedza z zakresu narzędzi obróbczych

  • wysoka jakość pracy: powtarzalność, dokładność, rzetelność

Oferujemy:

  • gwarantujemy umowę o pracę

  • dobre warunki wynagrodzenia

  • pracę przy nowoczesnych urządzeniach oraz na najnowszych programach

  • możliwość stałego rozwoju zawodowego

  • stała praca na miejscu i w miłej atmosferze

Osoby zainteresowany prosimy o przesyłanie CV.

Lokalizacja

Józefinka,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Józefinka
ID: 630252383